Online Başvuru

hemen kaydol

  Asya Sanat Merkezine yüz yüze gelerek kayıt yaptırabileceğiniz gibi online olarak da kayıt formumuzu doldurarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kayıt formu, sistemimize geçtikten çok kısa süre sonra sizinle iletişime geçilecektir.

  Asya Sanat Merkezi, Batıkent’te faaliyet göstermektedir; ancak Ankara’nın her ilçesinden öğrenci almaktadır. Uzak semtlerde bulunan ve Ankara dışından ders almak isteyenler için online derslerimiz mevcut bulunmaktadır. Bağlama, keman, gitar, piyano ve şan eğitimleri konusunda alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışan Merkezimiz, tüm öğrencilerimize sanatı öğretirken sevdirmek için de hizmet etmektedir.

  Online kayıt formunu dolduramayanlar, telefon ve Asya Sanat Merkezi Facebook/Instagram sayfaları üzerinden de bizimle iletişime geçebilir. Telefon ile bağlantı kurmak isteyenler için iletişim numaramız 0532 600 93 80’dir.

  Bir enstrümanı tam anlamıyla öğrenmek ve fark yaratmak istiyorsanız Ankara Batıkent’te bulunan Asya Sanat Merkezimiz her zaman sizin yanınızdadır…

  “Hayatına değer, yüreğine güzellik kat!”…

  Open chat